Červenec 2012

Rozlet

27. července 2012 v 20:18 | Natali
Řekla jsem Charlimu "úsměv" aby měl nějakou hezkou fotku na kleci a on si vklidu odletí, taková ignorace, ta fotka je sice rozmazaná, ale docela povedená :).

Jak malé dítě :D

27. července 2012 v 9:40 | Natali
Charlie objevil stůl. Všechno co je na něm ochutnává: ovladač, časopisy, slovník a když tam mamka dala ruku, hned byl u ní. Prostě je ve věku kdy všecko musí ochutnat, jako malé dítě :D.

Čertík :P

23. července 2012 v 11:53 | Natali
Takto to dopadá, když se Charlie koupe. Dokáže se ve vodě čvachtat hooooooodně dlouho. Peří se mu nacucá a vypadá jak čertík! :)

LEZEC

23. července 2012 v 11:44 | Natali
Tady máme našeho lezce. Když se nudí dokáže vymyslet ty nejpoivnéjší lumpárny. Škrábe, kudlí vlasy a všude leze. A docela to bolí, protože když visí za ty svoje špidlatý drápky kterýma se do vás zapíchne, máte chuť ho odpálkovat pryč :D , ale zas je to někdy strašná sranda.V moskytieře

16. července 2012 v 11:16 | Natali
Postupně si budujeme důvěru. Asi to půjde velmi pomalu, ale stojí to za to. :)kouše!

15. července 2012 v 10:12 | Natali
Charliho máme doma asi měsíc a půl, ale kouše jak potvora. Dneska jsem však dostala nápad a je to možnost i pro vás. Jestli víte co je to moskytiera, jestli ne, tak je to velka síť proti komárům kolem postele. Nevěděli jsme, kdy ho máme pustit a protože by asi utíkal, napadla mě moskytiera. Zatím jsem tam s ním byla asi tak půl hodiny, ale takové pokroky by trvaly několik týdnů!
Na začátku to chvilku trvalo, lítal a honil se po tom malém prostoru, když vtom se nachvíli zastavil. Tak jsem využila šance a podala mu ruku. Po dlouhém váhání si na ni sedl, po chviličce se přesunul na rameno a začal se mi dobývat do pusy, tak jsem ji otevřela a on mi začal oblizovat jazyk. Nechtěl mě kousnout spíš měl hlad. Když jsem mu zkusila dát piškot, taky to dlouho trvalo, ale pak mu začal chutnat, snědl ho strašně rychle, potom do pokoje vešla mamka, lekl se jí a pomalu se mi přitiskl na tvář, prostě se přitulil. No asi to nebude takovej zlej kousací papouch, ale hodnej společník.