A co to jako je?

8. června 2012 v 12:25 | Natali
Normálnost a co to jako je? Já si myslím, že na světě neexistuje nikdo kdo by byl aspoň trochu normální. Je to jen můj názor, ale ani já nejsem normální aspoň podle mých kamarádů, vlastně prej jen "JAK KDY", ale abych pravdu řekla ani to si já sama nemyslím Smějící se. Je to něco jako nedosažitelná lidská vlastnost nebo styl jen pro vyvolené, jestli ti vyvolení vůbec existujíSmějící se. Jako řekněte mi jednoho člověka, který je trošilinku normální.
ALE POZOR! Smějící se Mám důkaz o opaku! Podle tohoto článku, jak si každý může všimnout, je velmi zřetelně vidět, že asi nejsem zcela v pořádku. Neboli, já nejsem vůbec normální Smějící se!!!!!

Zkuste se zamyslet nad sebou nebo nad někým kdo vám příjde normální, ale opakuji, !zamyslete se! Smějící se i přemýšlení o normálnosti je docela divný, nemyslíte?? Myslím, že by to asi mohlo stačit Smějící se......doufám, že to nijak někoho neurazilo, nebo nějak nepoškodilo jeho úvahu nad tím jaký je vyjímečný svojí normálností, protože to ani nejde Smějící se.........
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kirma-lee kirma-lee | Web | 8. června 2012 v 17:58 | Reagovat

Proč bys byla nenormální? Vždyť akorát blázníš s kámošema, zasmějete se, zablbnete si... ono všichni lidé jsou normální, ale každý jsme něčím výjímeční. Nenormální jsou jenom jedinci, které slyšíš ve zprávách-násilníci, apod. Oproti nim jsme my obyčejní obyvatelé naprosto normální.
A to opravdu přemýšlím.

2 Nataji Nataji | 8. června 2012 v 19:35 | Reagovat

[1]:každý máme svůj názor ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama